סוכנות הביטוח

 
 
רוזנפלד צבי וליאור - סוכנות לביטוח בע"מ הוקמה בשנת 1967 על ידי רוזנפלד צבי ז"ל מבכירי ענף הביטוח בישראל. הסוכנות עוסקת בכל ענפי הביטוח וכן במשכנתאות, בהלוואות, בליסינג תפעולי ומימוני, בהשקעות ובקופות גמל, והינה מסוכנויות הביטוח הגדולות והוותיקות בצפון. הסוכנות בחרה לעבוד מול 6 מחברות הביטוח הגדולות בישראל: כלל, הראל, הפניקס, מנורה, איילון ושלמה חברה לביטוח, בשל חוזקן הפיננסי, מדיניותן הליברלית ומחיריהן המשתלמים.
  צבי רוזנפלד ז"ל מייסדה של סוכנות הביטוח, מבכירי ענף הביטוח בישראל

על הסוכנות
צבי ז"ל, החל את דרכו בימים שבהם רק סוכני ביטוח בודדים פעלו בצפון הארץ, ועם הזמן רכש לעצמו חוג לקוחות נאמן ומסור ומוניטין בכל הארץ. מספר שנים לאחר הקמת הסוכנות, אשתו של צבי, ציפי רוזנפלד תבדל"א, הצטרפה לסוכנות ומנהלת את מחלקת התביעות בה - תחום שבו ידועה מומחיותה. מאז שנת 1995 הסוכנות הינה חברה בע"מ, ומוכרת כסוכנות ביטוח (תאגיד).

בשנים 1990-1989 החל את דרכו בענף הביטוח הבן, ליאור רוזנפלד, תוך שילוב לימודי כלכלה וביטוח באוניברסיטת חיפה ובמכללה לביטוח. מאוחר יותר, הפך למנהלה של הסוכנות, והוא מביא אותה מאז בכל שנה להישגים מרשימים ולהצלחות. ליאור הינו איש מקצוע מעולה ובנוסף להיותו מנהל הסוכנות, עורך הרצאות מקצועיות בתחום, כותב מאמרים בתחום הביטוח בעיתונות המקומית והארצית, ומייעץ לגופים גדולים בנושא הביטוח.


ביטוח מתקדם במחירים תחרותיים
הסוכנות מקפידה על קיום הדרכות והשתלמויות לצוות העובדים והמנהלים בחברה, על מנת לספק ללקוחותיה את השירות הטוב, היעיל והחדשני ביותר בענף. הידע הרב וההתמצאות בפרטי אפשרויות הביטוח העדכניות ביותר, מאפשרות לסוכנות להציע את שירותיה במחירים תחרותיים במיוחד.

שירות אישי וליווי בכל תביעה
אחת ממטרותיה המרכזיות של הסוכנות הינה שמירה על תיק הלקוחות הקיים ועל הרחבתו, תוך מתן שירות מקצועי, יעיל ואדיב. צוות החברה עושה כל מאמץ על מנת לענות על כל צורכי הלקוח ולטפל וללוות באופן אישי בכל תביעה.

שעות פתיחה: א',ב',ד',ה': 14:00-09:00 ומ- 18:00-16:00, ג': 14:00-09:00, ו' וערבי חג: 12:00-09:00

ליאור רוזנפלד- מנכ"ל משותף   ציפי רוזנפלד- מנכ"לית משותפת
לראות ולדעת מול מי אתם עובדים
לראות ולדעת מול מי אתם עובדים
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר